Kapat

Arama

Profesyonel Tasarım Süreci Nedir?

Kendi alanında uzmanlaşmış tasarım ekibi ile özgün, yaratıcı, benzersiz tasarımı sunar. Dünya çapında tasarım modasını yansıtarak güncel ve ya projenin içeriği ile birlikte hissettirdiği duygu ne ise onu yansıtarak markanızı tanıtır.

Neden Birden Fazla Tasarımcı?

Projelerinizi birden fazla tasarım ekibinin fikirleri ile ilerletiyoruz, farklı bakış açılarını değerlendirip projelendiriyoruz.

Uyarlanabilir Tasarımlar Yapıyormusunuz?

Sadece dijital ortamda değil uyarlandığında ve uygulandığında hiçbir sorun ve yüksek maliyet gerektirmeyen gerçek işleri yapıyoruz.

Sürekli İletişimin Önemi Nedir?

Başarılı bir sonuca ulaşmak için müşterilerimiz ile sürekli iletişim kuruyoruz çünkü; Müşterilerimizin kendi işlerini bizden çok daha iyi bildiğini unutmaz onların fikirleri ile rakabete girmek yerine en iyi çözümü bulmak için senkronize oluruz. Taleplerinizi öğrenmeye ve sizi anlamaya zaman harcarız.

Projeleri Nasıl Teslim Ediyorsunuz?

Sonuca ulaşan projelerde müşterilerimizin proje dosyası oluşturulup. Projenin üretimi için gerekli dosya formatları ile teslim etmekteyiz. Oluşturulan dosya formatları evrensel uzantılara sahip olup uygun platformlarda kolaylıkla açılıp kullanılabilmelerini sağlıyoruz. Gerekirse birlogo.com olarak 1 yıl boyunca biz arşivliyor istenildiğinde müşterimiz ile tekrar paylaşıyoruz.
Başa dönüş
Ürün sepetinize eklendi