Biz Kimiz?

Birlogo.com Hakkında

Kendimizi Reklam Grafik Tasarımcıları olarak tanımlıyoruz;
Özgün, farkedilir ve tanınabilir reklam grafik tasarımı ile işletmenizi veya markanızı, başarılı bir şekilde tanıtan ve geliştirmek için tüm deneyim, bilgi ve becerilere sahip pek çok ülkede çalışmalarımız olan dinamik bir ekibiz.

İşimiz, müşterilerimiz için harika bir deneyim sunmak;

– Logo tasarımından, işletmenizi yansıtacak Kurumsal Kimlik Tasarımlarına.

– Hedef kitleniz ile sürekli iletişimde olmanızı sağlayacağımız Sosyal Medya içerik tasarımlarından, işletmenizin etkileşim ve dönüşümünü arttıracağımız Sosyal Medya yönetimine.

– Faaliyet alanınızla alakalı hedef kitlenize doğrudan bilgi vermenizi sağlayan Flyer tasarımlarından, her zaman göz önünde bulunacağınız Afiş – Poster – Banner Tasarımlarına.

– Ürünlerinizin fark edilmesini sağlayan Etiket Tasarımlarından, Ambalaj Tasarımlarına,

– Prestijinizi yükseltecek ilgi çekici reklam tasarımlarıyla Açık Hava Reklam (Outdoor) Tasarımlarından, markanızı tanıtacak Katalog Tasarımlarına,

– Etkileşiminizi arttıracak Masa Üstü Video Kurgu Tasarımlarından, işletmenizi online platforma taşıyarak dünyaya açan Kurumsal Web Sitesi Tasarımları ve E-Ticaret Sitesi Tasarımlarına.

Her şeyi kapsayan olağanüstü bir görsel varlık sunuyoruz.

birlogo.com ekibi olarak, Evrensel tasarım dilini en iyi şekilde markaya işleyen tasarımlar yapıyoruz çünkü işimize aşığız!

Misyonumuz ise harika işler yaparak akılda kalmayı sağlamak.

Ekibimiz

Yunus Polat

Kurucu / Grafik Tasarımcı

Deniz Zilan

Grafik Tasarımcı

İrem Çanakçı

Grafik Tasarımcı

Zuhal Bito

Grafik Tasarımcı

Berat Kaplan

Grafik Tasarımcı

Ahmet Demir

Web Geliştirme